Test: verschil tussen versies
Uit BDNWiki
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| 2020-12-08 || 2020-12-05 || [[Dolf de Vries|Vries, Dolf de]] | | 2020-12-08 || 2020-12-05 || [[Dolf de Vries|Vries, Dolf de]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2020-12-08 || 2020-12-02 || [[Frank Kramer|Kramer, Frank]] | + | | 2020-12-08 || 2020-12-02 || [[Frank Kramer|'''Kramer, Frank''']] |
| + | |- | ||
| + | | ? || 2020-11-07 || [[Jochem Douma|'''Douma, Jochem''']] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 8 dec 2020 om 07:07
| TOEGEVOEGD |
OVERLEDEN |
NAAM |
|---|---|---|
| 2020-12-08 | 2020-12-03 | Post, Waldemar |
| 2020-12-08 | 2020-12-05 | Vries, Dolf de |
| 2020-12-08 | 2020-12-02 | Kramer, Frank |
| ? | 2020-11-07 | Douma, Jochem |